تبلیغات
بهترین ها - بیا فالت(حالت)بگیرم                          بهترین ها

 
درباره وبلاگپیوندهای روزانه
ف
همه پیوندهای روزانه
ارسال پیوند روزانه

جستجو


آمار سایت
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

بهترین ها

 آهنگ، سفارش تبلیغات، و پست ویژه با تماس بگیرید .
تبلیغات سایت

 

 


.::بیا فالت(حالت)بگیرم::.

 سلام.امروز میخوام حالت،آخ ببخشید فالت بگیرم.اونم با فال گیری مدرن بدون نیاز به کف دست.من جادو میکنم،جادو!بازهم با کوله باری از تجربه ونبوغ،استعداد ودانش،درایت وشجاعت،بدون نیاز به فن آوری مدرن و فنجان قهوه و کف دست،وجود با ارزش خودم رو در اختیار شما قرار دادم تا برایتان فال بگیرم.فقط کافی است شما نیت کنید تا من جادو کنم.من آدم خیلی مهمی هستم.اگر میخواهید این اهمیت محض را دست کم بگیرید ،لطفا نه نیت کنید و نه فال بگیرید.مگر من مسخره ی شما هستم؟تازه!شنیدم که بعضی ها بدون داشتن مواد لازم،اقدام به نیت میکنند.باید به اینگونه آدم ها یاد آوری کنم که فالشان سر سوزنی ارزش ندارد.

چکیده ای ازمواد لازم برای نیت کردن:پول قرض کردن ممنوع!استفاده از کلمات زشت و فحش در نیت ممنوع!خوردن چلوکباب ممنوع!نفس کشیدن به مقدار لازم!و...


 سلام.امروز میخوام حالت،آخ ببخشید فالت بگیرم.اونم با فال گیری مدرن بدون نیاز به کف دست.من جادو میکنم،جادو!بازهم با کوله باری از تجربه ونبوغ،استعداد ودانش،درایت وشجاعت،بدون نیاز به فن آوری مدرن و فنجان قهوه و کف دست،وجود با ارزش خودم رو در اختیار شما قرار دادم تا برایتان فال بگیرم.فقط کافی است شما نیت کنید تا من جادو کنم.من آدم خیلی مهمی هستم.اگر میخواهید این اهمیت محض را دست کم بگیرید ،لطفا نه نیت کنید و نه فال بگیرید.مگر من مسخره ی شما هستم؟تازه!شنیدم که بعضی ها بدون داشتن مواد لازم،اقدام به نیت میکنند.باید به اینگونه آدم ها یاد آوری کنم که فالشان سر سوزنی ارزش ندارد.

چکیده ای ازمواد لازم برای نیت کردن:پول قرض کردن ممنوع!استفاده از کلمات زشت و فحش در نیت ممنوع!خوردن چلوکباب ممنوع!نفس کشیدن به مقدار لازم!و...

فروردین
چرا دستو پات داره میلرزه؟                            این همه افاده چند می ارزه؟

تفسیر:وقتی شما کار بدی انجام میدهید،باید منتظر تاوان باشید.یقین داشته باشید که تاوان شما بسیار وحشتناک تر از خطایی است که مرتکب شده اید.مثلا اگر به اندازه ی یک قاشق چای خوری برنج از ظرف غذای کسی برداشته اید،باید منتظر باشید تا دست تقدیر و انتقام تغذیه ی یک ماه آینده تان را از شما بگیرد تا از گرسنگی تلف شوید(مثل قحطی زدگان سومالی).یا به طور مثال اگر یک جفت جوراب را از دوستتان پیچانده اید،باید بهترین و گرانقیمت ترین لباس پلو خوری خود را دو دستی تقدیم روزگار کنید!پس مواظب باشید تا دست از پا خطا نکنید.افاده ای هم نباشید.


اردیبهشت
شب که میشه به عشق تو                                دمی باقالی سفارش میدم

تفسیر:خودتان را مچل کرده اید یا مارا مچل گیر آورده اید؟ ظاهرا اصلا نحوه ی برخورد صحیح و زندگی سالم را نیاموخته اید.اصلا میدانید که دروغ گفتن و خالی بستن کار بدی است؟میدانید که آدم باید آدم باشد؟میدانید که....
اینها جملاتی بودند که شما باید در اولین فرصت به کسی که عاشقش هستید بگویید تا گربه را دم دروازه هلاک کرده باشید.اگر میتوانید تک تک این واژه هارا با چهره ای عصبانی،صدای کلفت و چاقو به دست مطرح کنید تا به قول معروف خوفتون طرفو بگیره.فقط مواظب باشید که خدایی نکرده کتک نخورید.

خرداد

بدو بدو بدو بدو                                                    دوست دارم هنوز تورو

تفسیر:دویدن در راه رسیدن به معشوق ،کار پسندیده و خوبیست.فقط مواظب باشید که در بین راه زمین نخورید تا یه وقت اوخ نشوید.در این مسیر با دشمنان زیادی رو برو خواهید شد به طور مثال:اژدهای دو سر،عقرب چهل پا،کرگدن گاوی،و... توصیه میکنیم قبل از سفر ،حتما ماجرای «هفت خوان»رستم را بخوانید.

تیر

تو دریا بودی و مرداب میشی           این شعر نو بود دنبال چی میگردی؟

تفسیر:هر وقت تنها شدید آلبوم عکس هایتان را ورق بزنید.شما میتوانستید بالا تر از اینها باشید!به طور مثال:یه خواننده ی معروف موسیقی پاپ یا یه سوپر استار سینما .اما حیف!حیف که شانس و اقبال با چهره ی برجسته ای چون شما یار نبود.شما بازنده ی بازنده اید.واقعا که...

مرداد

بازم شهاب سنگ اومد                           یه دل تنگ اومد

تفسیر:منتظر خبری هستید که هیچگاه قرار نیست از راه برسد ولی از آنجایی که ما شما را دوست داریم،خودمان آخرین اخبار و اطلاعات را در اختیارتان میگذاریم.همه ی آنها به زودی میمیرند و افراد جدیدی جایگزینشان میشوند.از همان دوست خوبی که جواب تلفنت را نمیدهد باید به دادگاه جنایی شکایت کنی،چرا که او یک قاتل است.

شهریور

تو دیگه میخوای بری                                همه چیرو میدونم

تفسیر:به زودی سریالی از تلویزیون پخش خواهد شد که شما شیفته ی تماشای آن میشوید ولی اهالی منزل اصلا به آن علاقه ای ندارند.همین موضوع باعث پیدایش اختلاف و دشمنی در خانه میشود.اختلاف و دشمنی به جاهای باریک میکشد و همه چیز ختم به خیر نمیشود.حالا دیگه باید غم عالم را روی شونه هایتان بریزید و به کوهنوردی بروید.


مهر

بهاران شد ولی فصل زمستان                     دوباره ریشه زد در مرغ بریان

تفسیر:حواستان باید از همیشه بیشتر جمع باشد؛چرا که فال خوبی برایتان نمیبینم.شما خیلی شتاب زده عمل میکنید و همین باعث میشود همه را از خود برنجانید.آنقدر دور و بری ها از شما ناراحت شده اند که میخواهند برای شما نقشه بکشند و شما را به یک مهمانی زشت دعوت کنند.از همان مهمانی هایی که.....عذر میخوام نه اینکه من یه ذره ماخوذ به حیام ،نمیتونم وارد جزئیات بشم و موضوع رو براتون بشکافم.ولی یه راهنمایی میکنم :از همون مهمانی هایی که پلیس می آید و همه را دستگیر می کند.خیلی مراقب باشید.آفرین.

 

آبان
صبوری کن صبوری                                         این شعر نیست نصیحته!                                        

تفسیر:برنامه ی مورد علاقه ی شما برنامه کودکه!خصوصا تیتراژ آغازین آن!البته شایدخودتان بر این مسئله واقف نبوده باشید.فقط کافی است کمی به تماشای برنامه های کودک(خصوصا خردسالان)بپردازید تا احساس واقعیتان را لمس کنید.اما از آنجا که سن و سالی ازتان گذشته و نمی خواهید پیش دور وبری ها ضایع شوید،بهتر است کارتون های مختلف را از فروشگاه های مجاز فرهنگی بخرید(برای اینکه اورجینال باشه)اینم پیام اخلاقی،خوب برگردیم سر بحث،و همین کارتون هارا در خلوت تماشا کنید تا کسی از قضیه بو نبره.

آذر

غصه دارم یه عالمه                                                هوا برای من کمه

تفسیر:نه ،این کار را انجام ندهید،منظورم همین کاریه که چند ماهه مشغول ساخته و پرداخته کردنشی،اگر این کار و انجام ندهی واست قاقالیلی میخرم، اونوقت ممکنه یه دفعه از آسمون برات به جای برف و بارون طلا بباره،اما اگه این کارو بکنی نه تنها از آسمان طلا نمیباره بلکه ممکنه چیز دیگه بباره(خودت که در جریانی) اونوقت منم دیگه برات قاقالیلی نمیخرم.اونوقت دیگه از من گله نکنی که من وظیفه ای که بر دوشم بود انجام دادم و تو رو از عاقبت کارت مطلع کردم.


دی

جاده اولش تاریکه                                                 آخرشم مثل مو باریکه

تفسیر:شما چند وقت پیش به کسی پیشنهادی داده اید،و همچنان منتظر جواب او هستید،انتظار چیز بدی نیست ولی ای کاش بدانید که طرف مقابلتان آدم عجیبی است.او کمی«خل وضع» است و «دیوانه وار» برخورد میکند.(حقیقت تلخه،من فقط یه وسیله ام) مطمئن باشید که او به شما پاسخ مثبت میدهد(دیدی گفتم خل وضعه،من جای اون بودم بیشتر فکر میکردم)ای کاش منفی بود،اگر از من میشنوید و به من اعتماد دارید باید از شهر فرار کنید و زندگیتان را بی خیال شوید.(تقصیر خودته چرا پیشنهاد میدی که آخرش مثل بنز تو گل گیر کنی).لطفا از این به بعد یا کلا پیشنهاد ندهید یا اقلا با مشورت پیشنهاد بدهید.(آخی چه شانس کچلی)

بهمن

برف میاد غصه هارو می بره                         برنج هندی چرا ارزون تره؟

تفسیر:درکتان میکنم،(شایدم نمیکنم)به هر حال،متولدین بهمن انسان های جالبی هستند.خودشان،خودشان را میگیرند،خودشان،خودشان را آزاد میکنند؛خودشان،برای خودشان شرط و شروط میگذارند،و خودشان به خودشان فخر میفروشند.امیدوارم لا اقل خودشان،خودشان را برای بیداری اسلامی خفه نکنند.

اسفند

داد بزنی خودم میام                                       (حالا تعارف اومد نیومد داره)

تفسیر:دوستی دارم که متولد ماه اسفنده .او انقدر زرنگه که سعی میکنه همه چیز رو وارونه نشون بده.مثلا اگه گدایی سر کوچه ببینه ،با اون گلاویز میشه و بهش میگه«چرا میخوای به زور به من پول بدی؟من که از تو پول نمی خوام»گدای بد بخت هم وقتی میبینه که با یه دیوانه ی زنجیری طرفه ،تا چند هفته با احتیاط کامل گدایی میکنه.به شما تو صیه میکنم که مثل این دوست اسفندی من باشید،همه چیز را وارونه جلوه دهید.به هیچ عنوان هم با کسانی که مثل خودتان متولد آخرین ماه سال هستند ،در ارتباط نباشید!چرا که دست بالای دست بسیار است.
    پنجشنبه 20 بهمن 1390      نظربدهیدصفحات سایت

 مطالب گذشته
.: بسیارزیبا،آب خوردن فضانورد
.: ماشین اسپورت
.: تکنولوژی دردنیا
.: نقاشی با نور در فضا
.: عجایب عدد هفت
.: زاویه بین عقربه ساعت شمار و دقیقه شمار
.: اتحادها
.: شعر زیبای امام خمینی (ره) و جواب زیبای ایت الله خامنه ای با شعر به آن »
.: گیاهان دارویی
.: خیرمقدم
.: 19واقعیت درباره مردان
.: معنای کلماتی که خانم ها به کار میبرند
.: بیا فالت(حالت)بگیرم
.: تست خود شناسی
.: احمقانه ترین قوانین جهان
.: لیست کامل مطالب ارسالیلینک دوستان
پایگاه خبری رزمندگان اسلام خامنه
بفرماییدوبلاگ
ایستگاه علوم
وبلاگ تراختور
منتظران یوسف زهرا شبستر
منتظران یوسف زهرا
مدرسه نمونه بیاضیان وایقان
وبلاگ آقای حسن بگلو
دانش آموزنمونه
وبلاگ آقای سرافراز
بیمه معلم
وبلاگ آقای نوری
وبلاگ زنده عشق

آرشیو


پشتیبانی

Designed Template By: Tem98.Ir